Poznaj, jaki jest najseksowniejszy taniec

Nie jest to jakoś specjalnie odkrywcze stwierdzenie, gdyż taniec i seks są kojarzone ze sobą niemal od zawsze. Co więcej, widać to doskonale w popkulturowych odniesieniach i doskonałym przykładem mogą tutaj być sceny z takich filmów jak Zapach kobiety czy Dirty Dancing. Do tego układy taneczne w teledyskach pop i wiele innych tego typu przykładów dobitnie pokazuje, że obie te czynności mają się ku sobie. Dlatego też warto się temu zagadnieniu nieco przyjrzeć. Z tego też względu w dalszej części tekstu sprawdzimy, jaki jest najseksowniejszy taniec.

Zmysłowy krok, spojrzenia, ruch ramion i bioder to wszystko wraz z konkretną muzyką staje się erupcją namiętności. Poniżej przedstawimy kilka najgorętszych odmian tańca.

 

Samba

Już samo spojrzenie na tancerki praktykujące ów taniec podczas corocznego karnawału w Rio powinno nam wiele wyjaśnić. Tancerki są tu skąpo odziane i przy tym przy ozdobione kolorowymi piórami. To w połączeniu z gorącym tańcem nie pozostawia żadnych niedomówień. Nie bez powodu Sambę nazywa się tańcem kochanków, bo chętnie tańczą ją mężczyźni, jak i kobiety. W tym tańcu pokazuje się za sprawą sprężystych i falujących ruchów swoje śmiałe uczucia.

 

Płomienna Rumba

 

Ten kubański taniec w swoich początkach był ludowym tańcem płodności. Jest to taniec, który swoje inspiracje czerpie, chociażby z godowych tańców zwierząt. Dzisiejszy wariant tego tańca to wulkan miłości, erotyki i namiętności. To tutaj partnerka na każdym kroku uwodzi i składnia do tego, aby podziwiono jej wdzięki.

 

Kpiące energią Tango

 

Kolejnym przykładem na naszej liście jest niezwykle mocny i ekspresyjny argentyński taniec. Pochodzi on ze slamsów Buenos Aires, a na początku ubiegłego stulecia w Europie budził on wręcz zgorszenie. Tańczy się tu bardzo blisko siebie przy jednoczesnych gwałtownych ruchach i zwrotach. Taki taniec ma na celu uwypuklenie faktu, że związek dwojga ludzi bywa burzliwy, ale jest w nim pełno namiętności i erotyki.

Pole dance, czyli taniec na rurze

Na koniec pozostawiamy coś bardziej współczesnego i jednocześnie kojarzącego się z paniami o dwuznacznej reputacji. Dziś zamiast w szemranych spelunach Pole dance gości na salach gimnastycznych. Odarto go z nadmiernej perwersji i negatywnych konotacji, lecz w dalszym ciągu jest tu wiele kobiecej zmysłowości. Jest to niezwykle uwodzicielski i pełen gracji taniec, który doskonale nadaje się do podkręcenia temperatury w związku.

 

Mamy nadzieję, że już Państwo wiecie, że nie ma czegoś takiego jak jeden najseksowniejszy taniec. Jednak jest kilka szczególnie uwodzicielskich i pełnych namiętności odmian. Na pewno z tej palety każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *